Draw Something Classic

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101,7 MB
  • Version 31.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Zynga
Fırçaların büyüsüne kendinizi bırakabileceğiniz Draw Something Classic mobil oyunu sizleri bekliyor.

Milyonlarca oyuncunun tercih ettiği Draw Something Classic mobil oyununda hayal gücünüzü ortaya çıkaracak olan mizahi resimler ile eğlence dolu anlar yaşayacaksınız. Klasik mobil oyunlarda yer almak istemiyorsanız Draw Something Classic çizim oyunu ile eğlenebilirsiniz. Kendi yapmış olduğunuz resimleriniz ile yarışmalara katılacak ve başarılı sonuçlar alarak daha fazla renk paletlerinin kilitlerini açacaksınız. 

IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz bu renkli çizim oyununda çocuklarınızda eğlenebilir, hayal güçlerini geliştirebilirler. Sizde eğlenmek isterseniz Draw Something Classic mobil oyununu cep telefonunuza indirebilirsiniz. Birbirinden farklı resimler ile yarışlara katılmak oldukça eğlenceli olacak. Farklı fırçaları ve renkleri değerlendirmelisiniz. 

Sanatsal becerilerinizin hiç bir önemi yok. Canınız nasıl istiyorsa o şekilde çizimler yaparak kendi ruhunuzu ortaya çıkartacak olan resimleri ortaya koyabilirsiniz. Yarışmalardan paralar kazanabilirsiniz. Bu paralar ile yeni fırçalar yeni renk paletleri satın alabilirsiniz.

Eğlenceli bir mobil oyun deneyimi yaşamak isterseniz Draw Something Classic mobil oyunu sizleri bekliyor olacak. Sadece yarışmalarla değil, eşleşmiş olduğunuz oyuncular ile de birebir mücadeleler yapabilirsiniz. Rakiplerinizi yenmek için fırçanızı kullanın. 

Draw Something Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER